Dangerous Ivan

Android Cihazlar İçin Platform Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,99 TL
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Vacheslav Vodyanov
Dangerous Ivan, android cihazlarınıza çok küçük meblağ ödeyerek indirbilceğiniz, son derece başarılı bir platform oyunu.

Dangerous Ivan, 2D bir platform oyunudur. Kahramanımız Ivan, oyunda da belirtildiği üzere son derece tehlikeli bir karakterdir. Vodkayla arası iyi olan kahramanımız Ivan, oyunda zorlu platformlarla, ayılarla, zombilerle ve kötü adamlarla karşılaşmaktadır. Burda sizin göreviniz, tehlikeli Ivan'a yakışacağı şekilde, elinizdeki pompalı tüfekle düşmanlarınızı haklamaktır. Oyun biraz yavaş olmakla beraber, ilerleyen bölümlerde bu yavaşlık avantaj olabiliyor, çünkü işler karışıyor ve oyun kaotik bir hale bürünüyor. Ayrıca oyunun grafikleri, Minecraft oyunun grafiklerine benzerliği ile dikkat çekiyor. Bildiğiniz üzere Minecraft oyununun grafikleri orjinal 2D yapısıyla, kullanıcılara değişik ve keyifli bir deneyim sunmaktaydı. Ayrıca oyundaki platformların görsel tasarımı da oyunu daha zevkli hale getiriyor.

Oyunda; hayatta kalma ve hikaye modu olmak üzere 2 oyun stili bulunuyor.

1- Hikaye Modu: Bu modda konakları ele geçir ve onları keşfet. Bu sayede karanlık sırları çözebilir, düşmanlarına karşı önlem alıp, onları rahatça haklayabilirsin.

2- Hayatta Kalma Modu: Bu modda ise, elinden geldiğince düşmanlarnla çarpışıp, hayatta kalmaya çalış. Yüksek skorlar elde etmeye çalış.

Dangerous Ivan, gerçekten de talep ettiği küçük ücretten fazlasını sunan bir macera platform oyunu. Tavsiye edilir.

 

Dangerous Ivan indir
DİĞER SÜRÜMLER